Як вибрати мобільний телефон?

     Як вибрати мобільний телефон? Уявити життя без використання мобільного зв’язку дуже складно. Ми вже не уявляємо, як раніше можна було жити тільки зі стаціонарними телефонами, а сучасне покоління – цього навіть не знає. Для когось мобільний телефон – це тільки зручний спосіб завжди бути на зв’язку, для інших – це незамінна річ: помічник, календар, годинник і дуже розумний гаджет, який завжди під рукою.

    Сучасні смартфони вже давно можуть по функціональності замінити повноцінний комп’ютер: будь-які програми або додатки, встановлені в пам’ять телефону, здатні навчати, допомагати, розважати і працювати за свого господаря. Ось і попит на засоби зв’язку незмінно зростає. Виробники намагаються щороку випускати нові лінійки пристроїв зв’язку, оновлювати їх, робити розробки та впроваджувати новітні технології. Конкуренція на ринку сучасних мобільних телефонів і смартфонів дуже висока. Але, як не дивно, попитом користуються і найпростіші моделі мобільних пристроїв, які не “напхані» додатковими можливостями і призначені тільки для здійснення дзвінків, тому виробники не забувають і про них. Такий сегмент недорогих телефонів також має своїх клієнтів.

     Перед вибором мобільного засобу зв’язку потрібно визначитися з тим, що ви від нього чекаєте, і якими функціями він повинен володіти. Для початку визначитеся, який варіант ви хочете – моноблок, слайдер, розкладачку, сенсорний або кнопковий? Сьогодні переважна більшість – це сенсорні моноблоки. Далі варто подумати про розмір дисплея. Сьогодні існують як невеликі телефони, так і моделі, які нагадують міні-планшети. Чим більше дисплей, тим зручніше вам буде користуватися інтернетом, переглядати фото і відео, але при цьому, чим більше телефон, тим незручніше по ньому дзвонити, тримаючи в руці. Тут вибір залежить тільки від ваших уподобань.

     Також дуже важливою деталлю будь-якого засобу зв’язку є акумулятор. Природно, чим довше він тримає заряд, тим краще. Сучасні «навороти», на зразок інтернету і використання різних мобільних додатків, дуже швидко «садять» батарею. Тому при покупці намагайтеся вибирати телефон з максимально великою ємністю акумулятора. Що стосується інших функцій, тут вибір залежить від особистих смаків і необхідних можливостей техніки